רשת נגד יתושים

סובלים מיתושים? פתרון חדש וקל! רשת נגד יתושים!

נמצא הפתרון האולטימטיבי לכל מי שסובל מיתושים…

אין הרבה דברים שיכולים לגרום לשינה שלנו לנדוד כמו יתושים אשר עפים ברחבי החדר ומאיימים לעקוץ אותנו. אנשים רבים רגישים מאוד ליתושים ונאלצים להתמודד מדי לילה, בעיקר בעונות החמות עם החשש שמא הם ייעקצו על ידם. החשש הזה מלווה בחשש אחר, שהיתוש יישא עמו נגיפים שונים ואז כל עקיצה עלולה להיות מסוכנת.

במהלך הזמן חיפש בני האדם פתרונות שונים כנגד יתושים, בין היתר הוא מצא משחות שונות שניתן למרוח על הגוף, מכשירים חשמליים שמונעים מהיתוש להתקרב לחדר ועוד. אך הכלי השימושי ביותר הוא רשת נגד יתושים. רשת זו מותקנת הן בחדרי שינה והן בחדרים אחרים. אנחנו יכולים למצוא רשתות מסוג זה גם בבתים פרטיים וגם בחדרי מלון וכן במשרדים.

מה זו רשת נגד יתושים

רשת נגד יתושים היא רשת עם חורים מאוד דקה אשר מותקנת על גבי החלון או המרפסת. מטרתה של הרשת היא למנוע מיתושים לעבור דרך החלון ולהיכנס אל החדר. מאחר ויתושים מגיעים מבחוץ, ממקורות מים עומדים, מקומות יבשים ועוד, הרי שיש למנוע מהם את הדרך להיכנס לחדר. לשם כך, עליהם לעבור דרך החלון או המרפסת. בשביל למנוע זאת נהוג להתקין רשת נגד יתושים.

את הרשת ניתן להתקין גם על גבי דלתות, בכניסה לחדר, זאת במידה ולא מדובר בדלת אטומה וחסומה לגמרי. חשוב לומר, גם כשסוגרים את החלון או הדלת, עדיין ייתכן שיהיו פתחים שונים שיאפשרו ליתושים להיכנס פנימה ולכן חשוב, להתקין רשת זו מאחר והיא מאפשרת סגירה הרמטית של המקום.

במידה ומדובר ברשת איכותית, הרי שמדי יום נוכל לראות עליה סימנים של יתושים אשר ניסו לחצות אותה בלילה, חלקם ינסו לקרוע אותה ואחרים יתקעו בה וימותו. לכן גם רצוי לנקות את הרשת לעיתים תכופות בשביל שלא יישארו עליה סימנים.

מדוע עדיף להשתמש ברשת נגד יתושים

ראשית, מדובר בכלי הרבה יותר יעיל לשימוש כנגד יתושים, להבדיל נניח מרשת למיטה (כילה נגד יתושים) שנהוג להתקין מעליה (היתושים מגיעים עד למיטה, וייתכן שיצליחו להתגבר על הכילה) או מחומרים אחרים.

שנית, הרשת מותקנת בחלק החיצוני או הפנימי של החלון ולכן היא לא מפריעה לעיצוב של החדר בכלל והחלון בפרט.

שלוש, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות להתקין רשתות בגדלים שונים על פי גודל החלון בצורה יפה, כך שניתן לחסום כל חלון וכל פתח במבנה בצורה הרמטית ונכונה, ובכך למנוע מיתושים להיכנס פנימה.

פוסטים רלוונטים שקשורים:

  • No Related Posts