סגנונות עיצוב לבית

מתלבטים לגבי סגנון עיצוב לבית שלכם? במאמר הבא נעניק לכם סקירה מהירה בעבור סגנונות אותם תוכלו לאמץ לבית שלכם, באופן קל ופשוט.

עיצוב לבית – מהו הסגנון שלכם?

תהליך של עיצוב בית איננו תהליך פשוט, וזאת לאור העובדה כי כל אחד רוצה לארגן את הבית שלו ע"פ קו עיצובי ברור המשקף את טעמו האישי. יתרה מכך, כיום ניתן באמצעות חנויות מתמחות לעיצוב הבית לעצב את הבית ע"פ סגנון אחיד וברור, או שילוב של מספר סגנונות המעניקים נופך אישי ודרמטי לבית, באמצעות מערכות ישיבה וכן אביזרים שונים אותם ניתן להציב בחדרי הבית ובסלון. אולם, הדרך לבחירה של סגנון עיצוב אישי מתחילה בראש ובראשונה בטעמכם האישי, ולכן על מנת להתחיל ולתכנן את העיצוב מומלץ להכין עמוד השראה אשר משלב מגוון סגנונות של מערכות ישיבה, כורסאות, אביזרי נוי וכן אקססוריז, ולאחר שהעמוד מוכן לגשת לחנות אשר מתמחה בעיצוב הבית לשם התחלת תהליך העיצוב. על מנת להקל עליכם בתהליך, בהמשך המאמר נעניק לכם הצצה למספר סגנונות אותם תוכלו לאמץ אליכם לבית.

סגנונות עיצוב לבית

  • פרובנס – סגנון פרובנס הוא עיצוב לבית אשר שם דגש על יוקרה ושימוש בקווים נקיים. העיצוב הצרפתי אשר כבש את לבבות מעצבי הפנים וכן חובבי עיצוב מתבסס על אלגנטיות ושימוש בחומרים טבעיים אשר משתלבים זה בזה, עד לכדי יצירה של מראה יוקרתי ואירופאי. מערכות ישיבה בסגנון פרובנס תאפשר לכם לספק לחלל עומק ומשמעות, ולכן מומלץ לשלב את מערכת הישיבה עם קירות נקיים בצבעים לבן, אפור ושמנת אשר מהווים קווי יסוד בסגנון עיצובי זה.
  • כפרי – העיצוב הכפרי מתבסס על שימוש בחומרי גלם "חמים" כדוגמת עץ מלא. מדובר בעיצוב אופטימלי בעבור עיצוב של חדרי שינה, סלון ובייחוד מטבחים. במידה ויש לכם מטבח גדול במיוחד, תוכלו לשלב שולחן עץ מהגוני מעץ מלא ביחד עם מערכות ישיבה המותאמות באופן אישי למספר הסועדים, כך שהתוצאה אשר תתקבל תהיה חמה ואינטימית במיוחד כתוצאה מעיצוב כפרי.
  • מודרני – העיצוב המודרני הוא עיצוב שרבים נוטים לפחד ממנו, וזאת לאור העובדה כי מדובר בעיצוב בו החשיבה היא מחוץ לקופסא ומתבססת על שימוש במספר חומרי גלם במקביל. כך לדוגמא, ניתן לבחור לסלון הביתי מערכות ישיבה עשויות עור ולשלב אותן עם שולחן עץ מתחת. לצורך הדגשת העיצוב המודרני, מומלץ לשלב בחלל חומרי גלם נוספים כדוגמת מתכת אשר משתלבת נהדר עם מראה מודרני ונקי.
  • סקנדיבי – העיצוב הסקנדינבי מגיע אלינו מארצות קרות באירופה, כדוגמת איסלנד ושוודיה. מדובר בקו עיצוב ברור המתבסס על צבעים בהירים, כאשר במידה ואתם בוחרים בסגנון עיצובי זה יש להקפיד על שימוש בחומרי גלם טבעיים ופשוטים באופן יחסי המבוססים על סקלת צבעים לבן, שחור, אפור ובז'.

Related Posts:

  • No Related Posts