האם מאוורר קיר יכול ליצור תחליף למזגן

בשנים האחרונות חלה תפנית בתחום המודעות למאווררי הקיר וכמות הרכישות של מוצר זה עלתה באופן משמעותי ביותר.

יתרונותיהם של מאווררי הקיר

מאוורר הקיר הוא מוצר שאינו גדול בשטחו או בנפחו והוא נתלה על הקיר . לכן הוא אינו תופס מקום רב ואינו מפריע לציוד ולריהוט הקיימים בחדר, כיוון שהוא ממוקם מעליהם.

מדובר במוצר איכותי מאד שהפעלתו מאד חסכונית כך שהוא יוצר חיסכון אנרגטי משמעותי בהוצאות האנרגיה החודשיות בבתים ובמקומות העבודה. כל החלל הסמוך למאוורר נעים מאד וקיימת תחושת רעננות ובריזה תמידית.

מאוורר קיר איכותי הוא מוצר עמיד הפועל לאורך פרק זמן ארוך ללא תקלות כיוון שהפעולה היחידה המתבצעת בו היא הפעלה וכיבוי, אין כאן שינויי מיקום או שינוי זוויתי במהלך הפעולה היום יומית שלו . ההפעלה שלו פשוטה ונוחה ביותר ומתבצעת בדרך כלל באמצעות שלט רחוק.

מאוורר קיר מתאים מאד לאוורורם של חללים קטנים כמו חדר ילדים, גינה, מטבח מרפסת וכו' , הוא יגרום למשב רוח נעים לאורך כל זמן הפעילות שלו.

במקומות עבודה הוא מתאים גם לתליה במשרדים, מסעדות, מוסכים מחסנים ועסקים רבים נוספים שהעובדים בהם זקוקים לריענון ולרוח קרירה בחום הישראלי.

מאוורר קיר כתחליף למזגן

מאוורר קיר הוא פתרון מצוין למקומות שבהם נמצאים מעט אנשים ושהמאוורר ממוקם מעל ראשם כך שהם נהנים ממשבי רוח ללא הפסקה, כשהטמפרטורה בחדר היא סבירה.

בימים חמים במיוחד מאוורר הקיר לא יהיה מספיק אפקטיבי ויהיה צורך להפעיל גם את המזגן הן בבתים והן במקומות עבודה שבהם נמצאים אנשים רבים במקביל. עבודתו של המאוורר בלבד לא תספיק כדי ליצור אווירה קרירה ונעימה בכל המרחב אלא רק בנקודות הסמוכות אליו.

כשחם מדי בבית ומזיעים, התחושה היא לא נעימה, אי אפשר להסתובב בבית ולבצע פעולות אלמנטריות ולכן תוך פרק זמן קצר מפעילים את המזגן .

במקומות העבודה כשהאפקטיביות של מאוורר הקיר אינה מספיקה, אנשים לא מסוגלים לעבוד כך שאין ספק שיש להפעיל את המזגן בנוסף למאוורר. עבודתם המשותפת של מאוורר הקיר והמזגן יחד יוצרת קירור ואוורור מוגבר לנוחות העובדים.

לעומת זאת בימי החורף או האביב כשהצורך של בני הבית או של העובדים במקומות העבודה השונים הוא רק באוויר ללא קירור, מאוורר הקיר עושה עבודה נפלאה ומייתר את הצורך להפעיל מזגן.

איכותו של מאוורר הקיר

כדי ליהנות ממאוורר קיר מצוין שיעבוד ללא תקלות לאורך שנים רבות, חשוב לקנות מאוורר איכותי שמיוצר במפעל מאווררים המקפיד על חומרי גלם בטיב מעולה, המבטיחים עבודה רציפה וללא תקלות.

כשמתקינים את המאוורר על הקיר, יש לוודא שהוא מותקן ומחוזק כהלכה . מאוורר שלא נתלה כיאות עלול ליפול, להישבר ואף לגרום נזק לאנשים ולציוד בקרבת מקום.

Related Posts:

  • No Related Posts